KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145323

nr 1414 5323

Oidentifierad konstnär. Signerad K Eriksson, Solnedgång över havet. Olja på duk, 26x34, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:39:20